Pánové, nepodceňte úpravu svého zevnějšku!

Rozhodla jsem se, že vám přinesu pár tipů na to, jak se upravit před komisi na státnice a obhajobu vaší práce. O šatech už jsem psala zde, tak teď se podíváme na vlasy a vousy.

… nemusíte do barber shopu, i když tam možná chodíte rádi 🙂

Neříkám, že musíte ke kadeřnici nebo do barber shopu, i když to je také možné. Spíše vám poradím, jak se levně a pěkně upravit. 

Vlasům určitě věnujte pozornost a umyjte si je nejlépe ráno před zkouškou. Určitě doma najdete fén nebo žehličku na vlasy, klidně je použijte. Tyto přístroje nejsou dávno jen výsadou žen.

… raději nesmrdět 🙂

Nezapomeňte také na antiperspirant, při zkoušce se určitě zapotíte.

Voda, hřeben a lak či gel na vlasy jistě patří do vaší „koupelnové výbavy“. Toto jsou ovšem pouze jedni, nikoli jediní pomocníci, které byste si měli pořídit.

Chcete-li vypadat skutečně stylově během několika mála chvilek, pak se vyplatí investovat do kvalitního holicího strojku nebo zastřihovače vlasů a chloupků. Tito pomocníci vám zajistí nejen perfektně hladkou a oholenou tvář, také si mohou poradit s nevzhledným ochlupením na určitých částech těla.

Zde je několik tipů, jak na to a co se líbí. Mně osobně se líbí muži spíše zarostlí, ovšem na zkoušku, obhajobu či státnice, je potřeba si porost upravit. Někdo zase precefuje hladce oholené muže. …ale to je věc osobního názoru.

Philips připravil podrobný průzkum s radami, tak se na něj můžete mrknout. U komise se asi s nikým líbat nebudete, každopádně byste měli vypadat upraveně.

Přeji vám mnoho úspěchů!

Lucie

Pomáhám ženám skloubil podnikání a rodinný život. Hledám cesty, jak být úspěšná a samostatná žena, podnikatelka, ale i máma a partnerka. podrobněji o mne si přečtete tady >>
Komentáře