Unikátní online kurz
"Hotová bakalářka za 5 týdnů"

Pište bez stresu a s přehledem, získejte uznání učitelů i rodičů a začněte svou úspěšnou kariéru již dnes.

DOKONČETE OBJEDNÁVKU ZDE:

  • Ano, souhlasím, že když máknu, už za 5 týdnů můžu hrdě držet svou bakalářku v ruce.
  • Ano, souhlasím, že klíčem k napsání bakalářky je mít skvělý systém a využiji 5 STEPS™.
  • Ano, vím že součástí kurzu je 5 lekcí k napsání bakalářky a také dalších 6 bonusů.

16 980 Kč

6 980 

ODESLAT PŘIHLÁŠKU:

🔒 Používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.
Vaše údaje jsou v bezpečí. 🔒

"Díky Vám Lucie, resp. Vaší pomoci jsem dokázala nejen začít, vedla jste mne, nasměřovala abych se soustředila na to podstatné, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, a to konkrétně, ..."

"Při psaní závěrečné práce, mít ideu o čem chci psát, bylo velmi důležité, ale jak na to!? To byl v mém případě ten největší problém. Jak začít, čím, co k tomu z teorie, jak to celé koncipovat...

Díky Vám Lucie, resp. Vaší pomoci jsem dokázala nejen začít, vedla jste mne, nasměřovala abych se soustředila na to podstatné, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, a to konkrétně, popisně, že se to dobře chápalo až po finální úpravy, revize, ale hlavně po celou dobu jste mi byla velkou psychickou oporou. Jste specialista, profík v tomto oboru, tak Vám to možná ani nepřijde možné, ale jeden z nejhorších pocitů studenta při psaní práce, je bezradnost jak dál, co dál a nemít se na koho, obrátit (myšleno spolehlivého, účastného, kdo opravdu pomůže)."
Olga Urbanovábusiness manager/farmaceutický průmysl

"Vřele doporučuji pořídit si online kurz, jelikož psaní vaší práce bude o hodně jednodušší."

"Od Lucie jsem si koupila kurz a rozhodně ho doporučuji všem studentům, kteří nevědí, jak začít, ale také těm, kteří chtějí svou bakalářskou práci vyšperkovat.

V kurzu jsem našla spoustu bezva tipů a rad, jak vůbec začít se psaním, jak si vše dobře časově rozplánovat a mnoho dalších doporučení, jak postupovat v teoretické, tak i v praktické části.

Já jsem zakoupením kurzu neskončila a nadále bych chtěla spolupracovat na své práci s paní Mašterovou a získat jistotu, že má práce bude za něco stát. Pokud někdo váhá, vřele doporučuji pořídit si online kurz, jelikož psaní vaší práce bude o hodně jednodušší."
Hanka Vohnickástudentka Policejní akademie