Obáváte se zbytečných chyb v práci?

Toužíte po titulu bez zbytečných obav?

A nebo se Vám možná honí hlavou podobné myšlenky... takové, které řeším i já se svými studenty.

Hana Vohnická

studentka Policejní akademie
"E-book doporučuji všem studentům, kteří nevědí, jak začít, ale také těm, kteří chtějí svou bakalářskou práci vyšperkovat. V E-booku jsem našla spoustu bezva tipů a rad, jak vůbec začít se psaním, jak si vše dobře časově rozplánovat a mnoho dalších doporučení, jak postupovat v teoretické, tak i v praktické části. Já jsem zakoupením E-booku neskončila a nadále bych chtěla spolupracovat na své práci s paní Mašterovou a získat jistotu, že má práce bude za něco stát. Pokud někdo váhá, vřele doporučuji pořídit si tento E-book, jelikož psaní Vaší práce bude o něco jednodušší."

Zuzana Habreková

studentka Slezské univerzity v Opavě, obor Veřejná správa a sociální politika
Ke koupi ebooku mě vedla nejistota. Vůbec jsem nevěděla, jak mám začít svou práci psát, co udělat jako první, druhou věc atd. Například o maturitě se ve společnosti hodně hovoří, ale o státnicích, tvorbě bakalářské práce, její obhajobě už tolik ne. Nikdo nám za celou dobu studia pořádně neřekl, jak to máme udělat. Po přečtení jsem získala větší klid. eBook mi dal systém, zjistila jsem jak si co rozvrhnout, zjistila jsem, které věci potřebuji dohledat. Velmi se mi líbí ta časová osa, kde jsem si zapsala konkrétní data. eBook bych rozhodne doporučila svým kamarádům 🙂

Pomůžu Vám s naplánováním a samotným psaním bakalářky tak, abyste svůj čas maximálně a efektivně využili!

Dám Vám rady, pro lepší hodnocení práce vedoucím,

i oponentem.

Ukážu Vám, jak nedělat zbytečné chyby.

Ukážu Vám, že napsat bakalářskou práci není tak složité.

Když jsem před mnoha lety psala bakalářskou práci, tak jsem vlastně vůbec nevěděla, co píšu. Nechápala jsem pojem metodika, cíl práce a návrhy.

Snažila jsem se ze všech dostupných bakalářských prací v knihovně získat nějaký vzor, podle kterého postupovat.

Chyběl mi návod, jasný plán a průvodce psaním. 

Práci jsem vlastně napsala jen za účelem obhajoby, abych uspěla a mohla pokračovat ve studiu směrem k inženýrskému studiu.

Dnes už vím, že jsem čas strávený nad bakalářskou práci mohla využít mnohem lépe. Dokonce jsem se mohla posunout v osobním rozvoji. Naplánovat si svoje budoucí podnikání nebo vysněnou práci.

Možná i Vy, stejně jako já tenkrát:

 • se trápíte u psaní bakalářky, protože vůbec netušíte, co se po Vás chce?
 • cítíte, že Vám chybí jasný návod?
 • se obáváte, že uděláte zbytečné chyby?
 • byste ocenili praktické rady, jak efektivně psát?
 • si uvědomujete, že čas na psaní ubíhá rychle?

Celý svůj profesní život

 se věnuji  studentům na vysokých školách, a také svému podnikání zaměřenému na vazbu a tisk závěrečných prací.

Sama jsem vystudovala vysokou školu, kde jsem obhájila nejprve bakalářskou, potom diplomovou a nakonec i disertační práci.


 • Moje zkušenosti jsou pilovány mnohaletými zkušenostmi, které Vám nyní předávám prostřednictvím tohoto eBooku.

Ušetříte čas

V eBooku najdete jasný a srozumitelný návod, jak psát práci efektivně. Dozvíte se, kolik zhruba potřebujete času na jednotlivé kapitoly a kde jsou rizikové kritické cesty při psaní. Čas je při psaní nejcennější komodita!

Přesný návod

Získáte přesný návod, jak máte postupovat, jak napsat jednotlivé kapitoly.

Naporcujete úkol

v eBooku najdete návod, jak naporcovat celý velký úkol spojený s psaním bakalářky. Zároveň návod, jak na jednotlivých částech efektivně pracovat, neztrácet čas a nedělat zbytečné chyby.

První pomoc

S eBookem získáte návod co dělat, když máte nedostatek času. Zjistíte, kde můžete čas získat a kde ho naopak rozhodně získat nelze. Přesně proto, abyste věděli, kolik času máte a jak byste s ním měli pracovat.

Získáte celou řadu tipů a triků

V eBooku najdete celou řadu tipů a triků, jak zlepšit kvalitu Vaší práce a zvýšit tak pravděpodobnost lepšího hodnocení.

Dozvíte se odpovědi na časté otázky

v eBOOKu zodpovídám různé otázky, které se objevují při psaní práce.

Připravíte si práci nejlépe pro tisk a vazbu

Podstatné informace pro tisk a vazbu Vaší práce, jakmile ji dokončíte.

S časovým plánem

V eBooku je vypracovaný kalendář s časovou osou práce na bakalářce, s vymezenými kritickými cestami a důležitými termíny.

Jak psát a nedělat zbytečné chyby?

Jak využít čas na maximum?

Jak se neztratit v citacích a jak správně citovat?

Jak mít skvělý úvod a závěr?

Kde brát správné zdroje?

Jak zlepšit šanci na lepší hodnocení?

Jak napsat kapitolu o metodách a všechny ostatní kapitoly?

Co zajímá vedoucího, co oponenta a co komisi?

0
tipů

Které zvyšují kvalitu bakalářky.

Zjednodušují psaní

a ulehčují cestu k obhajobě.

0
úkolů

Které stejně musíte udělat.

V eBOOKu jsou přehledně sepsané, a to včetně návodu, jak je splnit.

0
kalendář

Který Vás jasně provede celým procesem psaní bakalářky,

až k jejímu odevzdání,

včetně tisku a vazby.

0
fb skupina

Ve které se můžete svěřit se svými problémy a vždy dostanete odpověď.

0
členská sekce

Všechny materiály dostupné online nebo kdykoliv ke stažení. Bonusy, kontakty a zaímavé slevy.

za to si můžete koupit třeba ...

... 11 kafíček

... 4 burgery

... 1 tričko

nebo také víc než 140 stran praktických návodů, 20 tipůúkolů, pro snadnější napsání bakalářky.

Co třeba, když na to půjdeme trošku matematicky:

 

Pokud byste místo psaní bakalářské práce pracovali. Řekněme za 150-, Kč za hodinu. A psaní bakalářky by Vám vzalo odhadem 3 hodiny denně po dobu 4 měsíců.

 

To je celkem (budeme-li počítat, že pracujete na bakalářce tak 3 dny v týdnu) 9 hodin za týden, 16 týdnů, tedy 144 hodin.

 

Místo psaní bakalářky byste si vydělali 21 600,-Kč

 

Tomuhle se říká náklady obětované příležitosti.

 

Tento čas Vy ale investujete do sebe, do svého vzdělání, do své budoucnosti, do své budoucí práce nebo podnikání.

Chcete to nejlepší hodnocení bakalářské práce?

eBook je jasně a srozumitělně napsaný.

Je plný obrázkových návodů.

Důležité informace jsou označeny tak, abyste si jich všimli.

K lepší práci pomáhají tipyúkoly.

Součástí eBooku je i bakalářský kalendář, který si můžete vytisknout a svoji cestu za bakalářkou si tak přehledně zmapovat.

KARTOU nebo ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM

Objednávku můžete zaplatit kartou a eBook tak přistane ve Vaší mailové schránce okamžitě.

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Objednávku můžete zaplatit i bankovním převodem. Jeho zpracování může trvat 1-2 pracovní dny. Po zaevidování platby Vám eBook přijde do e-mailové schránky.
 • Mám informace, jak psát, ze školy!
  To jistě máte. EBook rozhodně nenahrazuje školní výuku. Ale doplňuje věci, které ve škole obvykle neprobíráte a buďte upřímní, možná ani neposloucháte, když Vám je někdo říkal nebo říká. Informace a rady jsou sepsány pro Vás přehlednou formou tak, jak budete postupně bakalářku psát.
 • Mám svého vedoucího, ten ví, co mám dělat.
  Jasně. Vedoucího bakalářky má každý, bez toho byste ji nemohli odevzdat. A pokud máte skvělého vedoucího, který na Vás má několik hodin času alespoň jednou za 14 dnů, máte vyhráno. Pak jsou pro Vás informace z eBooku asi zbytečné. Také neumím odhadnout kvality Vašeho vedoucího. Možná je to zkušený profesor, který už vedl několik stovek závěrečných prací a nebo je to čerstvý doktorand, který s vedením teprve začíná. Možná se svého vedoucího můžete opravdu zeptat na cokoliv a možná ne.
 • Ostatní práci taky napsali a obhájili.
  Samozřejmě. V naší republice už žije několik desítek tisíc lidí, kteří v dávné či blízké minulosti napsali a obhájili svoji bakalářskou práci. Možná máte někoho kolem sebe a můžete se ho zeptat, zda by v dobách psaní takovýto návod ocenil. Jsem si jistá, že práci napíšete a pravděpodobně i obhájíte. Co když to ale můžete udělat mnohem efektivněji? V kratším čase? Pečlivěji a bez zbytečných chyb? Co když můžete jít k obhajobě jistější, že jste prostě nešlápli vedle?
 • Napadají Vás další otázky?
  Ráda je zodpovím. Napište mi a vše si vysvětlíme. Můj e-mail je: lucie@luciemasterova.com
Při psaní závěrečné práce, mít ideu o čem chci psát, bylo velmi důležité, ale jak na to!? To byl v mém případě ten největší problém. Jak začít, čím, co k tomu z teorie, jak to celé koncipovat... Díky Vám Lucie, resp. Vaší pomoci jsem dokázala nejen začít, vedla jste mne, nasměřovala abych se soustředila na to podstatné, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, a to konkrétně, popisně, že se to dobře chápalo až po finální úpravy, revize, ale hlavně po celou dobu jste mi byla velkou psychickou oporou. Jste specialista, profík v tomto oboru, tak Vám to možná ani nepřijde možné, ale jeden z nejhorších pocitů studenta při psaní práce, je bezradnost jak dál, co dál a nemít se na koho, obrátit (myšleno spolehlivého, účastného, kdo opravdu pomůže). Chci Vám moc poděkovat... nikdy jste mě neodmítla, našla si čas, vždy okamžitě odepsala, zavolala, pomohla a navíc dodáváte úžasnou energii. Pokud mi to vyjde, půjdu studii dále a bude to možné se na Vás obrátit i s diplomkou, budu moc ráda. Nesmírně si toho cením a myslím, že to co děláte není pouze práce, ale využila jste příležitost skloubit to co Vás baví, jste v tom dobrá a děláte něco co má opravdu smysl a ten v životě všichni potřebujeme, ale né všichni máme...
Olga Urbanovábusiness manager/farmaceutický průmysl
Jsem nadšená ze spolupráce s Lucií Mašterovou, její reakce přicházejí brzy a rady jsou srozumitelné, stručné a praktické. Vážím si jejího zkušeného pohledu ze všech možných úhlů na oblast psaní bakalářské práce. Jsem moc ráda, že existuje 🙂 Klára
KláraŠKODA AUTO a.s., oddělení prodeje do Asie a zámoří

Garance spokojenosti

Pokud byste měli pocit, že eBOOK není pro Vás, stačí mi do 14 dnů od zakoupení napsat e-mail a já Vám bez ptaní vrátím peníze.